Üdvözöllek a Dream-Life MTA Forum-ján

Köszönjük a regiszrálást

Join the forum, it's quick and easy

Üdvözöllek a Dream-Life MTA Forum-ján

Köszönjük a regiszrálást

Üdvözöllek a Dream-Life MTA Forum-ján

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Panasz Dynamic-ra

    avatar
    Ricardo Mendez


    Posts : 1
    Join date : 2015. Aug. 08.

    Panasz Dynamic-ra Empty Panasz Dynamic-ra

    Témanyitás by Ricardo Mendez Szer. Aug. 12, 2015 2:41 pm

    Ma ahogy feljöttem a szerverre, nem volt ott a kocsim, ahol hagytam, Santa Maria Beach-en, és szóltam is egy adminnak, L1nk-nek, aki egy NORMÁLIS, ÉS JÓ admin! El is getelte a kocsimat Santa-ra. De volt egy gond, hogy az elötti nap, ahogy megjavították a kocsim, utána nem indult be, és kiírta, hogy kifogyott a benzin. Oké. A szerelő mondta, hogy adminnak szóljak, és megtankolja. akkor nem votl fennt csak AS. Ők nem tudtak segíteni. Ma pedig fennt volt Dynamic, 3-as admin. Gondoltam hogy ő tud tankolni. Ráírtam, semmi. Mégegyzser, semmi. Ráírtam SZÓ SZERINT 56-szor, lehet hogy többször, nem tudom. De komolyan! 56-szor ráírtam full caps lock-al, és semmi. Hiába írtam az első pár üzenetet normálisan, semmi. Szóval ez lenne a gondom... Ilyen admint én fel sem vennék sehova. Van kép is ha esetleg kéne, de ezt el lehet hinni. A másik meg, ami már mellékes, de szeretném közölni, hogy vettem PP-t, és szeretnék belőle venni egy Zentorno-t, de nem tudok, mert hiába írok Dekszternek, tx-nek, semmi válasz szintén.

      Pontos idő: Pént. Ápr. 26, 2024 8:58 pm