Üdvözöllek a Dream-Life MTA Forum-ján

Köszönjük a regiszrálást

Join the forum, it's quick and easy

Üdvözöllek a Dream-Life MTA Forum-ján

Köszönjük a regiszrálást

Üdvözöllek a Dream-Life MTA Forum-ján

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    La Cosa Nostra

    avatar
    nagyonidegen


    Posts : 1
    Join date : 2015. Mar. 07.

    La Cosa Nostra Empty La Cosa Nostra

    Témanyitás by nagyonidegen Szomb. Márc. 07, 2015 5:26 pm

    Nevem: Beszteri Balázs
    Életkorom: 15

    Antonia Salvatore-nak hívnak. Szicíliában születtem 1985-ben. Testvérem Benito Salvatore 1988-ban született. Azthittem egy átlagos család vagyunk, de nem így volt.A szüleink illegális dolgokkal foglalkoztak, pl. drog-és fegyverkereskedés.Egyik nap jöttünk rá amikor apánk egy étterembe vitt minket. Az éttermet ''Cosa Nostra'' étteremnek hívták.Azt hittük ebédelni visz minket. Amikor bementünk sok férfit láttunk, akik apámat követték mindenhová. Apám leült velünk egy asztalhoz és elmondta nekünk,
    hogy mivel foglalkozik. Azt akarta, hogy mi örököljük a vezető posztját.Én 14 évesen az öcsém 11 évesen keveredtünk bele az illegális ügyekbe.6 év múlva elraboltak minket amikor az iskolából mentünk haza. Azt mondták, hogy ha apánk fizet értünk akkor elengednek. Apánk másnap hozta a pénzt nekik, de átverték. Apánkat megölték, de minket elengedtek. apánk halála után átvettem a vezető posztot. Szicíliából ide Amerikába jöttünk hogy megkeressük azt az illegális szervezetet akik apánkat megölték. Azóta is bosszút akarok állni rajtuk.



    Tagfelvétel menete

    Tisztázzunk valamit, nem jöhetsz oda egy Cosa Nostra tgf-re, hogy semmit sem tudsz róla és nem jöhetsz oda nem olasz névvel vagy nem fehér skinnel.  A minimum az, hogy tudod a 10 parancsolatot, és tudsz mondani pár létező családot. Szerintem ez létfontosságú, mivel ha ennyit tud, akkor már csak bővíteni kell a tudását, nem pedig kifejleszteni. Ez olyan mintha egy OMSZ tgf-re olyan ember menne, aki nem tud ellátni egy nyílt törést, hanem beköti celluxal.. Fura hasonlat, de remélem értettétek. Attól, hogy illegális, attól még tudni kell dolgokat ugyan úgy, mint legálisba.
    Azaz IC/OOC felvétel is lesz.

    Tíz parancsolat


    1.   Senki sem mutathatja be magát egy másik családtagnak, egy harmadik személynek kell megtennie azt.
    2.   Soha ne nézz más családtag asszonyára
    3.   Soha ne mutatkozz rendőrökkel
    4.   Ne járj kocsmákba és klubbokba
    5.   Mindig állj a család szolgálatára, még akkor is, ha feleséged szül
    6.   Mindig tiszteld a döntéseket
    7.   Az asszonyokat kezeld tisztelettel
    8.   Mindig az igazat válaszold, amikor kérdéssel fordulnak hozzád.
    9.   Ne vegyél el pénzt, ha az más taghoz vagy családtaghoz tartozik.
    10.   Azok, akik nem tartozhatnak a maffiához: Akinek közeli rokona rendvédelmi szervezet tagja, aki rokonságban áll a család tagjának szeretőjével, aki nem tiszteli az erkölcsi értékeket.

    Rangok

    Capo Di Tutti Cappi – „A főnökök főnök” a leghatalmasabb maffiacsalád donja.
    Don – „Keresztapa” adott maffiacsalád vezetője, hatalmas befolyással rendelkező ember
    Capo Bastone – „Az alvezér” a Don jobb keze, ugyan olyan jogod van tartani tőle, mint a dontól, talán egy kis eltérés, az alvezért többet láthatod.
    Consigliere – Tanácsadó. A Don bizalmasa, jóvágásúak és jó stratégák.
    Caporegime – Kapitány.
    Soldato – „tiszteletbeli férfi”  
    Piciotto/Associate – Ő még csak kisdobos a „szakmában”
    GiovaneD’Onore -  Semmibe veszik, egészen addig, amíg el nem nyeri egy Soldato bizalmát

      Pontos idő: Pént. Ápr. 26, 2024 1:28 pm