Üdvözöllek a Dream-Life MTA Forum-ján

Köszönjük a regiszrálást

Join the forum, it's quick and easy

Üdvözöllek a Dream-Life MTA Forum-ján

Köszönjük a regiszrálást

Üdvözöllek a Dream-Life MTA Forum-ján

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Olasz Maffia Megpályázása

    avatar
    Amyo Khenan


    Posts : 2
    Join date : 2015. Jun. 07.

    Olasz Maffia Megpályázása Empty Olasz Maffia Megpályázása

    Témanyitás by Amyo Khenan Vas. Jún. 07, 2015 11:06 am

    Név:
    Juhász Roland (Amoy Khenan)

    Karakter történet:

    Engem a szüleim születésemkor Arthur Lawrencének neveztek el. Las Vegasba nevelkedtem fel. Amikor 11 éves voltam, egy este lefeküdtem aludni. Nem tudtam elaludni, kb. Hajnali 1 óra volt, és apukám az ajtó felé indult, Hozzám jött először, és azt mondta: A kocka el van vetve. Úgy csináltam mintha aludnák, de ne maludtam. Adott egy puszit és kiment az ajtón. Felkeltem, kinéztem az ablakon és nem láttam apám kocsiját, csak hogy már hajtott el. Sírva fakadtam, és lefeküdtem, Amikor reggel lett, fényes, madárcsicsergés nap volt. Azthittem hogy álmodtam, de anyukám mondta: Fiam, kettesbe fogjuk élni életünket. A nap amikor 14 éves lettem, elköltöztünk és este volt. Lefeküdtem, és kinézem az ablakon. Hogy mégis elment apukám. Anyukám azóta persze összeismerkedett a leendő apukámmal aki a főldszinten lakik most anyukámmal. Velem jó kapcsolatban van, de én nem kedvelem nagyon. Amikor néztem ki az ablakon, akkor egy nőt láttam felém nézve. Becsukta ma szememet, majd kinyitottam. Eltűnt. Másnap este megint kinéztem, de mostmár félve. Ott állt a nő egy kis noteszkét mutatva. Az a notesz volt amikor elsőnek bejött az anyukám kampija az ajtón, az volt a kezében. Pislogtam, és már ott se volt. Amikor reggel fölkeltem, megkérdeztem a pasit: Hol van a noteszod? Erre azt felelte: Öm... Mi köz..öd hozzá: Remegős volt, és elment. Amikor este lett, akkor megint mutatta a csaj a noteszt, De akkor már többen voltak ott. Szóval szinte egy csajsor állt a kis fekete notesszel a kezében. Nem bírtam tovább, már gyanús volt a pasi felelete is, és a jelek is erre utalnak hogy nézzem meg. Lementem a földszintre és megkerestem a noteszt. Végül meglett. Blenéztem és láttam ahogy ki akarja nyírni anyámat a pasi. Benyitottam a szobába és anyukám iszta vér, és a pasija kiugrot az ablakon. Én ott fogadtam meg hogy még kinyírom azt a dögöt. Később kiderült hogy akik nekem mutatták a noteszt, akiket csak én láttam, azo ka pasi volt gyilkolt feleségie voltak. Felnövekedtem, elmentünk a haverommal megint a kulcsárba, és már ne mfociztunk, hanem píróztunk, és dohányoztunk. Erre a tulaj az iskolának kijött és ezt mondta: Na ennyi volt, a kocka el lett vetve, húzzatok innen, vagy rendőrségi ügy lesz belőle. A 2 mondatrészlegben felfigyeltem.. A kocka el van vetve. Odamentem és kifordítottam a csávónak a nyakát. Nem tudtam mit csináltam.. A rendőrség be vitt a korházba, mert nem tudtam mit csinálok, és az orvos megálapította hogy sárga lapos vagyok... Az az amikor ha feldűhítesz, akkor neked már nincs több. Ezért nem csukták le anyámat, se engem. Elmentünk már két haverommal a Casinóba és mit látok? Apám éppen teszi a zsetont a pókerasztalra. Odamegyek és álltam ott egy percet. Apám felfigyelt rám és mind a ketten tétlenül néztünk egymásra. Apám mondta: Szia, fiam, te hogy hogy itt? én: Hát csak meg akartalak keresni... Na mind egy én emgyek szia. Apám: Máris? Oké Rendben, helló.
    Én őszintén nem akartam találkozni vele.Amikor mentünk haza a kettő haverommal akkor  láttam egy nőt és egy férfit, de a nőazokat mondotta hogy: Segítség!! Odamentem, és a  gyilkost láttam, a sárga lap az akkor jött ki amikor beszólt nekem, hogy kurva anyád (halott)húzz innen... Odamentem, lekevrtem neki egy pofont, de amikor már ki akartam nyírni, akkor adott egy öklöst, és én is sérülékeny vagyok ezért, én is véreztem. A nyílkos még egy gyílkosságot követtet el, elvágta a nő nykát. Elfutott, és utánafutottam. Ráugrotam hátulról, és tekergedtem a naykát, de ő is védekezett. Egyszer a késsel megvágta a lábamat, és ezzel végbe gürített. Mondtam neki: Vár, várj... Odamnetem hozzá és egy forulattal megöltem. A rendőrgés kiadta a második figyelmeztetést, ha harmadikat megszegem akkor már megyek a börtönbe. Agyílkosnak aki már halott, annak volt egy maffiája azt hiszem Orosz Maffiavolt, és azok ellen felvettem a harcot. Leszartam ha körözött bűnöző leszek, de a végén a Yakuza ellen én jöttem ki győztesen. Magam alá vettem a Orosz Mafifát, és szerettem volna tagokat, felvenni. Majd el utaztunk Los Santosba

    Tapasztalataid leaderség terén:
    Ezen a szervern Jamaican leadere voltam, de más szerveren is voltam leader. És szeretnék megint

    Leendő frakció nevek ( Tagok, akik jönnének veled ):
    Sokan jönnének kb 4 en, de még Lenne sok TGF

    Miért pont ezt a frakciód választottad:
    Sokkal jobban ki tudnám magam fejezni RP-leg, és én mindig szerettem az Orosz Maffiát

    Frakció szerepe a szerveren:
    -Ha jól tudom akkor a Orosz Maffia
    -Bankrablás
    -Emberrablás
    -Fegyvereladás
    -Fegyvercsempészet
    -Droggal szerintem nem annyira foglalkozik
    OOC:
    -Légy Minimum 14 Éves
    -Legyen Minimum 60 Játszott Órád!
    -Legyél Értelmes
    -Ne kéregess
    -Aki kéreget azonnali kirúgásba részesül
    Azért részesül AZONNALI kirúgásban, mert ezt a frakciót ne mszeretném elrontani, és komollyá tenne szeretném
    -ne nyávogj hogy nincs RP, magadnak kell teremtened (De ne aggódjatok, lesz RP!)

    IC

    -Légy Elegáns
    -Legyél minimum 25 éves (rp)
    -És érezd magad jól a frakcióba (OOC||IC)

      Similar topics

      -

      Pontos idő: Vas. Május 12, 2024 6:04 am